SUPA24
600 000 €
(4 545 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
132 τ.μ.
Grad Rijeka

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα132 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

RIJEKA, CENTAR- stan / poslovni prostor 92m2 + spremnik u potkrovlju 30m2 na izuzetno frekventnoj lokaciji

Posredujemo u prodaji je uređeni stan/ pos...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Rijeka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Dux nekretnine d.o.o.

Patrik Hrštić