SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
270 000 €
(4 655 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
58 τ.μ.
Grad Rijeka

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα58 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Prodaje se stan u novogradnji na Podmurvicama, smješten na izvrsnoj lokaciji s lijepim pogledom na more.
Nalazi se na prvom katu manje stambene zgrad...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 35ημέρες
Ενημερώθηκε: 35ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Rijeka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Four nekretnine d.o.o.

Ana Rogulj