SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
232 000 €
(4 462 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
52 τ.μ.
Grad Rijeka

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα52 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Na traženoj lokaciji riječkog naselja Podmurvice, u kvalitetnoj novogradnji s panoramskim pogledom na more, prodaje se moderan i funkcionalno osmišlje...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 40ημέρες
Ενημερώθηκε: 39ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Rijeka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Marijana Svijetlana Cuculić