Λίστα προσφορών
9
9
9
156 000 €
(3 467 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
45 τ.μ.
Grad Rijeka
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
2
επίπεδα
45 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
RIJEKA, ŠIRI CENTAR – kompletno opremljen stan, idealan za investiciju
Kompletno opremljen stan nalazi se na izuzetno atraktivnoj lokaciji u neposred...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
Κλιματισμός
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
52ημέρες
Ενημερώθηκε:
52ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Grad Rijeka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.