SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
258 000 €
(3 440 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
75 τ.μ.
Grad Rijeka

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα75 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

RIJEKA, ŠKURINJE - 2S+DB, lift, pogled na more, 75 m² (odlična prilika)

Na prodaju je funkcionalan i svijetao dvosoban stan smješten na 3. katu uredn...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 59ημέρες
Ενημερώθηκε: 59ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Rijeka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Dux nekretnine d.o.o.

Ivan Vinger