SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
175 000 €
(3 017 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
58 τ.μ.
Grad Rijeka

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα58 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Na prodaju je stan površine 58 m² smješten na 5. katu stambene zgrade, u visokom potkrovlju, na izuzetno atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini mo...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 76ημέρες
Ενημερώθηκε: 58ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Rijeka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CASA BELLA NEKRETNINE

Ivica Prelec