SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
192 000 €
(3 623 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
53 τ.μ.
Grad Rijeka

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα53 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Na prodaju je stan površine 54 m² smješten na 1. katu uredne stambene zgrade talijanske gradnje s ukupno dva kata, u traženom riječkom naselju Turnić....

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 95ημέρες
Ενημερώθηκε: 95ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Rijeka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Sendi Real Estate

Andrea De Matteo