SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
291 000 €
(3 270 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
89 τ.μ.
Podmurvice, Grad Rijeka

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα89 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

RIJEKA, SUŠAK - 3S+DB STAN, 89m2, ZA ADAPTACIJU!

Na prestižnoj lokaciji Sušaka prodaje se etaža stana od 89 m² smještenog u kući iz 1930. godine u a...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 131ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Podmurvice, Grad Rijeka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Dux nekretnine d.o.o.

Arijana Traub