SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
850 000 €
(6 028 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
141 τ.μ.
Potok, Grad Rijeka

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα141 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

In an attractive location in Rijeka’s Potok district, a four-bedroom apartment with a total surface area of 141 m² is offered for sale, superbly renov...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΚαμπίνα ντουςΞύλινο πάτωμαΠεζοδρόμιοΕπιπλωμένοΦυσικό φωςΜοντέρν

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 152ημέρες
Ενημερώθηκε: 152ημέρες

Τοποθεσίες

Potok, Grad Rijeka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

The Mercury Group

MERCURY GROUP