SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
345 000 €
(3 194 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
108 τ.μ.
Korzo, Grad Rijeka

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα108 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

RIJEKA, CENTRUM - byt 108m2 v přízemí, vhodný jako kancelářský prostor Nabízíme byt v přízemí administrativní budovy, což je v podstatě kancelářský pr...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 160ημέρες
Ενημερώθηκε: 160ημέρες

Τοποθεσίες

Korzo, Grad Rijeka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić