SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
420 000 €
(3 925 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
107 τ.μ.
Korzo, Grad Rijeka

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα107 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

RIJEKA, KANTRIDA - 3 pokojový apartmán, výhled na moře Nabízíme k prodeji pěkný třípokojový byt s obývacím pokojem a balkonem o obytné ploše 107 m2 ve...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή τουαλέταΕπιπλωμένο

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 164ημέρες
Ενημερώθηκε: 164ημέρες

Τοποθεσίες

Korzo, Grad Rijeka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić