SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
330 000 €
(3 438 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
96 τ.μ.
Korzo, Grad Rijeka

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα96 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

RIJEKA, DONJA VEŽICA - Byt 3+1 ve skvělé lokalitě se zahradou Na prodej patro domu v klidné čtvrti Donje Vežice. Byt se nachází v prvním patře a má ro...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 164ημέρες
Ενημερώθηκε: 164ημέρες

Τοποθεσίες

Korzo, Grad Rijeka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić