SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
255 000 €
(2 965 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
86 τ.μ.
Korzo, Grad Rijeka

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα86 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

RIJEKA, CENTRUM - Byt, 86 m2, 3+kk, SKVĚLÉ K PRONÁJMU! Zprostředkujeme prodej bytu ve třetím patře bytového domu. Lokalita je výborná k pronájmu, ale ...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 164ημέρες
Ενημερώθηκε: 164ημέρες

Τοποθεσίες

Korzo, Grad Rijeka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić