SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
676 000 €
(5 045 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
134 τ.μ.
Korzo, Grad Rijeka

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα134 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

RIJEKA, KANTRIDA – byt o rozloze 134 m2 v luxusní novostavbě pouhých 250 metrů od moře s garáží a panoramatickým výhledem na moře exkluzivně představu...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΚαμπίνα ντουςΞεχωριστή τουαλέταΣυσκευές κουζίναςΞύλινο πάτωμαΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΤαράτσα

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 161ημέρες
Ενημερώθηκε: 161ημέρες

Τοποθεσίες

Korzo, Grad Rijeka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić