SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
480 000 €
(5 106 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
94 τ.μ.
Korzo, Grad Rijeka

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα94 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

RIJEKA, KANTRIDA – byt o rozloze 94 m2 v luxusní novostavbě pouhých 250 metrů od moře s garáží a panoramatickým výhledem na moře  exkluzivně představu...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΛούτροΚαμπίνα ντουςΞύλινο πάτωμαΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φως

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 165ημέρες
Ενημερώθηκε: 165ημέρες

Τοποθεσίες

Korzo, Grad Rijeka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić