Λίστα προσφορών
7
7
7
259 000 €
(2 176 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
119 τ.μ.
Korzo, Grad Rijeka
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
4
επίπεδα
119 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
RIJEKA, CENTRUM - Investiční příležitost! byt 4+1, 119 m2, lokalita! Zprostředkujeme prodej nádherného zámečku na investici ve skvělé lokalitě v centr...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Ψηλά ταβάνια
Φυσικό φως
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Προσωπικός
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
163ημέρες
Ενημερώθηκε:
163ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Korzo, Grad Rijeka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.