SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
260 000 €
(2 955 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
88 τ.μ.
Korzo, Grad Rijeka

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα88 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

RIJEKA, TURNIĆ - 3+kk, 88m2, výhled na moře Prodává se prostorný a světlý byt v Turnići, ideální pro rodinný život a pohodlný pobyt po celý rok. Byt j...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 161ημέρες
Ενημερώθηκε: 161ημέρες

Τοποθεσίες

Korzo, Grad Rijeka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić