SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
312 000 €
(2 229 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
140 τ.μ.
Podmurvice, Grad Rijeka

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα140 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Na traženoj i mirnoj lokaciji Pehlina, u obiteljskom okruženju te u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja – brojnih trgovina, škole, vrtića, igrali...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 171ημέρες
Ενημερώθηκε: 166ημέρες

Τοποθεσίες

Podmurvice, Grad Rijeka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Sendi Real Estate

Andrea De Matteo