SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
488 000 €
(3 342 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
146 τ.μ.
Podmurvice, Grad Rijeka

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα146 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

RIJEKA, POTOK - Prostrani obnovljeni stan u blizini centra – idealan za život ili posao, 146m2

U ponudi je elegantan, uređen stan površine 146 m².
N...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Μετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΠάτωμαΞεχωριστή τουαλέτα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 173ημέρες
Ενημερώθηκε: 169ημέρες

Τοποθεσίες

Podmurvice, Grad Rijeka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Dux nekretnine d.o.o.

Arijana Traub