SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
310 000 €
(2 230 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
139 τ.μ.
Podmurvice, Grad Rijeka

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα139 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

U strogom centru grada prodajemo komforan stan od 139 m2, formom 5SKL, a koji se sastoji od hodnika, 5 soba, kuhinje, dvije kupaone, sanitarnog čvora....

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 187ημέρες
Ενημερώθηκε: 165ημέρες

Τοποθεσίες

Podmurvice, Grad Rijeka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Real nekretnine

Sanja Šijan