SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
675 000 €
(7 031 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
96 τ.μ.
Grad Rijeka

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα96 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Modern Ground Floor Apartment with Panoramic Views in Rijeka, Kozala!EXCLUSIVE NEW DEVELOPMENT!Experience luxury living in a villa with three exclusiv...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 200ημέρες
Ενημερώθηκε: 57ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Rijeka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz