SUPA24
415 000 €
(3 952 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
105 τ.μ.
Podmurvice, Grad Rijeka

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα105 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Na prodaju je stan u roh-bau fazi, smješten u manjoj, stambenoj zgradi na atraktivnoj lokaciji na Trsatu. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj priv...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 204ημέρες
Ενημερώθηκε: 171ημέρες

Τοποθεσίες

Podmurvice, Grad Rijeka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Millennium nekretnine exclusive

Anton Vučinović