SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
636 768 €
(4 824 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
132 τ.μ.
Kozala, Grad Rijeka

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα132 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Four-room apartment with a net usable area of 132.66 m2 located on the 2nd floor.It consists of 3 bedrooms, a wardrobe, 2 bathrooms, a hallway, a stor...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΚαμπίνα ντουςΔίδρομοςΈξυπνες συσκευέςΑσφάλειαΞύλινο πάτωμαΠεζοδρόμιοΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΜοντέρνΕπιπλωμένο

πάτωμα:
2. όροφο του 1
Ηλικία της προσφοράς: 242ημέρες
Ενημερώθηκε: 192ημέρες

Τοποθεσίες

Kozala, Grad Rijeka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

The Mercury Group

MERCURY GROUP