SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
120 000 €
(3 429 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
35 τ.μ.
Hosti, Grad Rijeka

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα35 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Na prodaju stan površine 35 m² smješten u prizemlju manje stambene zgrade (ukupno 3 stana) u mirnom i urbanom naselju. Stan je funkcionalan i idealan ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 308ημέρες
Ενημερώθηκε: 25ημέρες

Τοποθεσίες

Hosti, Grad Rijeka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

GEOFLY & IMMOBILIEN d. o. o.

Dejan Dejanović