SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
255 000 €
(3 446 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
74 τ.μ.
Narodni trg, Grad Pula

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα74 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

ISTRIE, PULA - elegantní byt 1+kk+1 koupelna ve starší novostavbě s otevřeným výhledem na město a zeleň. Představujeme tento prvotřídní apartmán nachá...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΚαμπίνα ντουςΞύλινο πάτωμαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΕπιπλωμένο

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 163ημέρες
Ενημερώθηκε: 163ημέρες

Τοποθεσίες

Narodni trg, Grad Pula
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić