SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
294 500 €
(4 828 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
61 τ.μ.
Valkarin, Grad Poreč

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα61 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

ISTRA, POREČ - Stan u novogradnji na odličnoj lokaciji s garažnim mjestom!

U ponudi DUX nekretnina nudimo Vam stan u novoj zgradi na odličnoj lokacij...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 355ημέρες
Ενημερώθηκε: 59ημέρες

Τοποθεσίες

Valkarin, Grad Poreč
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Dux nekretnine d.o.o.

Ivana Škoro