Λίστα προσφορών
17
17
17
330 000 €
(4 853 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
68 τ.μ.
Valkarin, Grad Poreč
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
3
επίπεδα
68 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Kaiser Immobilien nudi u prodaju stan u prizemlju vrlo modernog izgleda u novogradnji.
Stan se nalazi na vrlo dobroj lokaciji grada Poreča, u malom m...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
Κλιματισμός
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
446ημέρες
Ενημερώθηκε:
59ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Valkarin, Grad Poreč
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.