SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
350 000 €
(5 833 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
60 τ.μ.
Grad Opatija

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα60 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Opatija – Rijetka prilika za kupnju dvaju apartmana u povijesnoj vili uz more
Povijesni karakter, pogled na more i rijetka investicijska prilika u src...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Opatija
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Jirka Nerad