SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 995 000 €
(9 876 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
202 τ.μ.
Grad Opatija

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα202 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

OPATIJA, CENTAR - Penthouse s pogledom koji zaustavlja dah!

Predstavljamo vam luksuzni stambeni kompleks smješten u jednom od najpoželjnijih dijelova...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΠάτωμαΘέαΤαράτσαΞύλινο πάτωμαΣυσκευές κουζίναςΑσφάλειαΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Opatija
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Dux nekretnine d.o.o.

Ivan Vinger