SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
443 000 €
(4 430 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
100 τ.μ.
Grad Opatija

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα100 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Na prodaju je prostran i potpuno namješten stan površine 100 m², smješten u mirnom dijelu Ičića, u okolici Opatije. Stan se nalazi u prizemlju kvalite...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 12ημέρες
Ενημερώθηκε: 12ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Opatija
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Codex nekretnine

Gordana Grgat