SUPA24
Σπίτι και περιβάλλον
Σαλόνι
Σαλόνι
809 750 €
(7 230 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
112 τ.μ.
Grad Opatija

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα112 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Zamislite život u srcu prestižne Opatijske rivijere, gdje se svakodnevica pretvara u mir i opuštanje uz more. Kaiser Immobilien predstavlja A2 – luksu...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΚαμπίνα ντουςΣυσκευές κουζίναςΞύλινο πάτωμαΠεζοδρόμιοΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 76ημέρες
Ενημερώθηκε: 68ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Opatija
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Silvija Panuccio