SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 275 000 €
(10 119 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
126 τ.μ.
Grad Opatija

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα126 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Let us tell you about an incredible opportunity, one of the best in Opatija. This is a fantastic, brand-new apartment in the heart of the city, just 2...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 197ημέρες
Ενημερώθηκε: 54ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Opatija
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz