SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
320 000 €
(4 923 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
65 τ.μ.
Grad Opatija

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα65 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Two-bedroom apartment in Opatija centre, mere 100 meters from the sea!Total area is 65 sq.m.It consists of a hallway, a living room with a kitchen, tw...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΔίδρομοςΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 200ημέρες
Ενημερώθηκε: 57ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Opatija
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz