SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
785 815 €
(5 694 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
138 τ.μ.
Grad Opatija

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα138 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Luxurious apartment in a new residence in Opatija just 100 meters from the sea, of central location, close to Ambassador hotel.Total surface is 138 sq...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 204ημέρες
Ενημερώθηκε: 14ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Opatija
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz