SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
560 000 €
(4 667 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
120 τ.μ.
Grad Opatija

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα120 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Luxurious apartment in a new modern residence with swimming pool and gorgeous sea view!Total surface of apartment is 120 m2.It offers three bedrooms, ...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή τουαλέτα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 204ημέρες
Ενημερώθηκε: 61ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Opatija
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz