SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
345 000 €
(4 012 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
86 τ.μ.
Grad Novigrad

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα86 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Prodaje sestan u izgradnji, površine 86 m², smješten u prizemlju kuće s ukupno četiri stambene jedinice. Stan se prodaje po principu "ključ u ruke", u...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Novigrad
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Alma Dom

Azra Valjevac