SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
259 000 €
(3 120 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
83 τ.μ.
Grad Labin

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα83 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Prodaje se prostrani stan u Labinu, smješten na drugom katu stambene zgrade na atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Ukupne površine 83 m², ovaj stan nudi fu...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 97ημέρες
Ενημερώθηκε: 97ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Labin
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Diamond Realestate

Antonela Hrvatin