Λίστα προσφορών
9
9
9
320 000 €
(3 951 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
81 τ.μ.
LPP, Grad Labin
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
4
επίπεδα
81 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
ISTRA, RABAC - Stan za renovaciju s pogledom na more vrtom i garažom!
U ponudi DUX nekretnina nudimo stan za renovaciju na odličnoj lokaciji s pogle...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Θέα
Απαραίτητη η ανασυγκρότηση
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
166ημέρες
Ενημερώθηκε:
111ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
LPP, Grad Labin
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.