SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
188 000 €
(3 686 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
51 τ.μ.
Grad Kraljevica

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα51 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Na dobroj lokaciji u Kraljevici, samo 300m od mora, Kaiser immobilien ima u ponudi interesantan apartman s okućnicom površine 40m2 i vlastitim bazenom...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Kraljevica
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Gordana Prole