Λίστα προσφορών
19
19
19
225 000 €
(4 018 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
56 τ.μ.
Grad Kraljevica
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
2
επίπεδα
56 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
RIJEKA, KRALJEVICA – dvoetažan stan 56 m², uređen apartman!
Na prodaju je kompletno uređen i namješten dvoetažan stan u stambenoj zgradi na mirnoj i ...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
Κλιματισμός
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Ανοιχτός χώρος διαβίωσης
Φυσικό φως
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
112ημέρες
Ενημερώθηκε:
108ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Grad Kraljevica
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.