SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
241 000 €
(3 825 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
63 τ.μ.
Grad Kaštela

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα63 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Prodaje se moderan dvosoban stan A1-2 u prizemlju manje stambene zgrade u mirnom dijelu Kaštel Novi, naselje Rudine. Stan se nalazi u sklopu novog sta...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Kaštela
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

SAJN Nekretnine

Nedilija Odak