SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
158 000 €
(2 358 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
67 τ.μ.
Grad Karlovac

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα67 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Karlovac - U ponudi komforan dvosoban stan ukupne površine 67,06 m2 na predivnoj lokaciji u gradskoj četvrti Rakovac, nadomak glavnog gradskog kupališ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Karlovac
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Codex nekretnine

Nataša Tvrdinić