SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
415 000 €
(4 826 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
86 τ.μ.
Grad Crikvenica

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα86 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

U Crikvenici, na mirnoj lokaciji udaljenoj 400 metara od mora, prodaje se etaža na 1. katu novogradnje ukupne površine 86 m². Nekretnina se nalazi u z...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Crikvenica
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Relax nekretnine d.o.o

Stefan Štula