SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
400 000 €
(4 211 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
95 τ.μ.
Grad Crikvenica

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα95 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Luxury apartments in a new building in Crikvenica!, 350 meters from the sea.Sale of two luxury apartments in a new building with a panoramic view of t...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 203ημέρες
Ενημερώθηκε: 60ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Crikvenica
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz