SUPA24
Μπαλκόνι; θέα, φυσικό φως
Σπίτι και περιβάλλον; θέα
Σπίτι και περιβάλλον; χρειάζεται ανακαίνιση
460 000 €
(4 554 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
101 τ.μ.
Grad Crikvenica

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα101 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Two-story luxury apartment of 101 m2,with  sea views! We are glad to offer  a beautiful two-story luury apartment of 101 m2 with a dizzling sea view. ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 206ημέρες
Ενημερώθηκε: 63ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Crikvenica
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz