SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
485 000 €
(4 042 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
120 τ.μ.
Grad Crikvenica

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα120 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

U mirnom dijelu Dramlja, svega 600 metara pješice od mora i plaže, nalazi se ovaj atraktivan dvoetažni stan smješten u kvalitetnoj novogradnji iz 2025...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 273ημέρες
Ενημερώθηκε: 28ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Crikvenica
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Relax nekretnine d.o.o

Domagoj Margeta