SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
460 000 €
(5 227 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
88 τ.μ.
Grad Crikvenica

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα88 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Na prodaju su prekrasni dvoetažni stanovi smješten u novogradnji na odličnoj lokaciji u Dramlju, s očaravajućim pogledom na more i otok Krk. Ova kvali...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 418ημέρες
Ενημερώθηκε: 417ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Crikvenica
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

No.1 Nekretnine

Marica Sorić