SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
225 000 €
(5 921 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
38 τ.μ.
Grad Cres

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα38 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Otok Cres smješten je u Kvarnerskom zaljevu, najveći je jadranski otok i omiljena turistička destinacija velikom broju turista diljem svijeta. Poznat ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 275ημέρες
Ενημερώθηκε: 274ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Cres
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Moris Saganić