SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
470 000 €
(4 196 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
112 τ.μ.
Grad Bakar

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα112 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

U mirnom dijelu Malinske smještena je moderna novogradnja unutar koje se nalazi etažna jedinica posebnog koncepta, funkcionalno podijeljena na dva pot...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Bakar
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine