SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
242 800 €
(2 890 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
84 τ.μ.
Bedeki, Demerje

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα84 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Četverosoban stan oznake S13, zatvorene površine 79,30 m2, uz koji dolazi i balkon površine 8,80 m2. Raspored obuhvaća ulazni hodnik, prostranu kupaon...

gas, central_remote, floor
Ηλικία της προσφοράς: 23ημέρες
Ενημερώθηκε: 23ημέρες

Τοποθεσίες

Bedeki, Demerje
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Imperium-immobiliare d.o.o

Arijana Balatinac